| Mudel | LSW-13HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindriga, horisontaalne, 4 -taktiline |
| Käigukang | 6F+2R |
| Põlemissüsteem | Otsesüst |
| Ava*Löök (mm) | 95*95 |
| Kogumaht (L) | 0.67 |
| Nimivõimsus (kw) | 8.8 |
| Maks. Väljund (kw/p/min) | 9.68 |
| Hinnatud kiirus (r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustumine/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhupritsmete pihusti |
| Alustamismeetod | Käsikäivitus/elektriline käivitus |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netomass (kg) | 115 |
| Šassii tüüp | Veojõu& Sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 1700N |
| Minimaalne kaugus maapinnast | 210 mm |
| Siduri tüüp | Pideva ühendusega hõõrdketas |
| Turvis | 640-680 mm |
| Šassii struktuuri kaal | 150 kg |
Mini tracker 2 ratta juhtimismehhanism on paigaldatud kõndimisraamile, et juhtida gaasi, kiiruse muutmist, rooli, pidurdamist ja võimsust. Võimsus väljastatakse otse väljundvõlli või mootori kaudu hammasratta kaudu.
Kuum tags: mini traktor 2 ratast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, pakkumine, valmistatud Hiinas





























