| Mudel | LSW-12HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindriga, horisontaalne, 4 -taktiline |
| Käigukang | 6F+2R |
| Põlemissüsteem | Otsesüst |
| Ava*Löök (mm) | 92*95 |
| Kogumaht (L) | 0.598 |
| Nimivõimsus (kw) | 7.7 |
| Maks. Väljund (kw/p/min) | 8.47 |
| Hinnatud kiirus (r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustumine/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhupritsmete pihusti |
| Alustamismeetod | Käsikäivitus/elektriline käivitus |
| Rehv | 600-12 |
| Šassii tüüp | Veojõu& Sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 1700N |
| Minimaalne kaugus maapinnast | 210 mm |
| Siduri tüüp | Pideva ühendusega hõõrdketas |
| Turvis | 640-680 mm |
| Šassii struktuuri kaal | 300 kg |
Juhi töötingimuste parandamiseks on Hiinas valmistatud kõnnitraktor varustatud 1-2 tugiratta ja istmega, et saada ratsutraktoriks.
Diiselmootoriga minimootoriga kultivaatorit kõnnitraktorit nimetatakse ka ratastega kõnnitraktoriks. Sellel ei ole veoratast, kuid veovõllile on paigaldatud pöörlev kultivaator, mis suudab mitte ainult mulda harida, vaid ka edasi kõndida.
Kuum tags: diisel diiselmootor, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas



























