| Mudel | LSW-20HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindriga, horisontaalne, 4-taktiline, Otsesissepritse |
| Käiguvahetus | 6F+2R |
| Puur*Käik(mm) | 110*115 |
| Ümberasumine kokku(L) | 1.093 |
| Nimiväljund(kw) | 13.24 |
| Maksimaalne väljund(kw/rpm) | 14.56 |
| Nimipöörlemiskiirus(r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustav/kondenseeriv |
| Määrimismeetod | Survepritsmete pihusti |
| Lähtemeetod | Käsikäivitus/Elektrikäivitus |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netokaal(kg) | 180 |
| Šassii tüüp | Veojõud>Juhtimine |
| Hinnatud veojõud | 2400N |
| Min Maapinna kaugus | 185mm |
| Siduri tüüp | Konstantse koosmõju kahekordne hõõrdeketas |
| Turvis | 580-800mm |
| Šassii Struktuur Kaal | 160kg |
Diiselmootoriga 2-rattalise kultivaatori saab jagada ajamitüübiks, veotüübiks ja kaheotstarbeliseks tüübiks vastavalt tööomadustele. Sõidutüüp on peamiselt varustatud pöörleva kultivaatoriga, nii et seda nimetatakse ka jõu kultivaatoriks.
Diesel mini power tiller kultivaatori kõndimistraktorit nimetatakse ka ratastel kõndivaks traktoriks. Sellel ei ole rooli, kuid veovõllile on paigaldatud pöörlev kultivaator, mis ei saa mitte ainult mulda kasvatada, vaid ka edasi kõndida.
Kuum tags: diiselmootoriga 2-rattaline kultivaator, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas




















