| Mudel | LSW-20HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindri, horisontaalne, 4 takti, Otsesissepritse |
| Käiguvahetus | 6F+2R |
| Bore*Stroke(mm) | 110*115 |
| Kogu veeväljasurve(L) | 1.093 |
| Nimiväljund(kw) | 13.24 |
| Max.Väljund(kw/rpm) | 14.56 |
| Nimikiirus(r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustuv/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhu pritsmete pihusti |
| Käivitusmeetod | Käsikäiv/Elektriline start |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netokaal(kg) | 180 |
| Šassii tüüp | Veojõud ja sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 2400N |
| Min Maapinna kaugus | 185mm |
| Siduri tüüp | Pideva kooslusega topelthõõrdeketas |
| Turvis | 580-800mm |
| Šassii struktuuri kaal | 160kg |
Diisel mini jõuga mullaharimise kultivaatori kõndimistraktorit nimetatakse ka ratastega kõndivaks traktoriks. Sellel ei ole veoratast, kuid sõiduvõllile on paigaldatud pöörlev kultivaator, mis ei saa mitte ainult mulda kasvatada, vaid ka edasi kõndida.
Mini walking traktori rohulõikur12-22hp jalutuskäik traktorite taga hea hind müügiks
Kuum tags: mini jalgsi traktori rohu lõikur12-22hp kõndida traktorite taga hea hind müügiks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas


