| Mudel | LSW-8HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindriga, horisontaalne, 4 -taktiline |
| Käigukang | 6F+2R |
| Põlemissüsteem | Pöörlemiskamber/otsepritse |
| Ava*Löök (mm) | 80*80 |
| Kogumaht (L) | 0.402 |
| Nimivõimsus (kw) | 5.15 |
| Maks. Väljund (kw/p/min) | 5.67 |
| Hinnatud kiirus (r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustumine/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhupritsmete pihusti |
| Alustamismeetod | Käsikäivitus/elektriline käivitus |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netomass (kg) | 72 |
| Šassii tüüp | Veojõu& Sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 1700N |
| Minimaalne kaugus maapinnast | 210 mm |
| Siduri tüüp | Pideva ühendusega hõõrdketas |
| Turvis | 640-680 mm |
| Šassii struktuuri kaal | 150 kg |
15HP jalutuskäigu jälgija taga saab vastavalt töötulemustele jagada ajamitüübiks, veojõu tüübiks ja kaheotstarbeliseks veojõu tüübiks. Sõidutüüp on peamiselt varustatud pöörleva kultivaatoriga, seega nimetatakse seda ka jõukultivaatoriks;
15HP kõndimisseadme taga saab kõndimisseadme järgi jagada ratastüübiks, roomikutüübiks ja adratüübiks. Ratastega kõndimistraktorit saab vastavalt kõndivate rataste arvule jagada ühe- ja kaherattaliseks.
Kuum tags: 15 hj jalutuskäik traktori taga, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas




















