| Mudel | LSW-12HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindri, horisontaalne, 4 takti |
| Käiguvahetus | 6F+2R |
| Põlemissüsteem | Otsesissepritse |
| Bore*Stroke(mm) | 92*95 |
| Kogu veeväljasurve(L) | 0.598 |
| Nimiväljund(kw) | 7.7 |
| Max.Väljund(kw/rpm) | 8.47 |
| Nimikiirus(r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustuv/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhu pritsmete pihusti |
| Käivitusmeetod | Käsikäiv/Elektriline start |
| Rehv | 600-12 |
| Šassii tüüp | Veojõud ja sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 1700N |
| Min Maapinna kaugus | 210mm |
| Siduri tüüp | Pideva kooslusega sing/topelthõõrdeketas |
| Turvis | 640-680mm |
| Šassii struktuuri kaal | 300kg |
Uus sujuv välimus, helde, kaasaegne, mood.
Kõndiv traktor on omamoodi väike traktor, mis koosneb mootorist, šassiist ja elektrisüsteemist. Peamiselt onkasutatakseVeojõud ja transport. Sellel on lihtne struktuur ja väike võimsus.
Seda saab kasutada rototileerimiseks, kündmiseks, aerutamiseks paddy väljadel, koristamiseks, puurimiseks, kraavimiseks, transportimiseks jne, kui on kinnitatud ülikonnas talus kasutatavad seadmed või tarvikud. Lisaks saab seda laialdaselt kasutada ka statsionaarse toiteallikana väikesemahuliseks drenaažiks ja niisutamiseks, puistamiseks, teravilja viljade purustamiseks, puuvillase džinnimiseks, jahu jahvatamiseks, sööda lõikamiseks jne.
Kuum tags: enimmüüdud talumasin kaherattaline käeshoitav kõndiv traktor kõnnib traktori taga, millel on kultivaatori jõuharija, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas


