| Mudel | LSW-8HP |
| Mootori tüüp | Ühe silindri, horisontaalne, 4 takti |
| Käiguvahetus | 6F+2R |
| Põlemissüsteem | Keerisekamber/otsesissepritse |
| Bore*Stroke(mm) | 80*80 |
| Kogu veeväljasurve(L) | 0.402 |
| Nimiväljund(kw) | 5.15 |
| Max.Väljund(kw/rpm) | 5.67 |
| Nimikiirus(r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustuv/kondenseerumine |
| Määrimismeetod | Rõhu pritsmete pihusti |
| Käivitusmeetod | Käsikäiv/Elektriline start |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netokaal(kg) | 72 |
| Šassii tüüp | Veojõud ja sõitmine |
| Hinnatud veojõud | 1700N |
| Min Maapinna kaugus | 210mm |
| Siduri tüüp | Pideva kooslusega sing/topelthõõrdeketas |
| Turvis | 640-680mm |
| Šassii struktuuri kaal | 150kg |
15hp diiselmootoriga kõndiv traktor, millel on mullaharimis kuum müük
Kõndivat traktorit saab juhtida sisepõlemismootori jõuülekandesüsteemiga, saada sõiduratta pöördemoment läbi rehvimustri ja rehvipinna maapinnale taas väikeseks või tagasireaktsiooni tase (tangentsiaalne jõud), reaktsioon juhib traktorit edasi liikumapanevat jõudu (nimetatakse ka tõukejõuks).
Kuum tags: 15hp diiselmootoriga kõndiv traktor, millel on mullaharimis kuum müük, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, pakkumine, valmistatud Hiinas


