| Üksus | Mudel |
| Struktuur | Esiküljel paigaldatud |
| Mõõtmed (PxLxK) | 1600x800x1000mm |
| Kaal | 142 kg |
| Edastamise režiim | Kettülekanne |
| Ühendusrežiim | Pin ühendatud eemaldatav) |
| Peamine siduri tüüp | Pingutusseade |
| Töökiirus | 0.72-1.44 km/h |
| Tootlikkus | 0.03-0.06hm2/(h .m) |
| Kütusekulu | Vähem kui 10 kg/hm2 või sellega võrdne |
| Kraavimise laius | >50-60cm |
| Vagutamine | 60 cm |
| Terade tüüp | Kaeviku tera |
| Terade arv | 10-16 |
| Kiirus | 320-500 |
| Max.pöörderaadius | 200 mm |
Kehtib: LSM{0}}B mootorfreeskultivaatorid ingver , roheline sibul , kartul , tubakas , viinamarja-suhkruroog ja muud vagutavad kohad







Kuum tags: tubakas, viinamarja-suhkruroog ja muud kohad, vaodustamismasin, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


