| Mootori mudel | 70F 177F bensiin, 173F 178F diisel |
| Struktuur | Esiküljele paigaldatud |
| Edastamise režiim | Hammasratta ühendus |
| Reguleerige käepideme ulatust | Horisontaalne 360 kraadi |
| Peamine siduri tüüp | Pingutusseade |
| Töökiirus | 0.72-1.44 km/h |
| Tootlikkus | 0.03-0.06hm2/(hm) |
| Kütusekulu | Vähem kui 10 kg/hm2 või sellega võrdne |
| Kraavimise laius | Suurem kui 50-60cm või sellega võrdne |
| Vagutamine | 60 cm |
| Terade tüüp | Kaeviku tera |
| Terade arv | 10-16 |
| Mulla laius | 80 cm |
| Terade arv | 18 tükki |
| Kiirus | 320-500 |
| Max.pöörderaadius | 200 mm |
| Mõõtmed (P*L*K) | 1600 * 800 * 1000 mm |
| Kaal | 142 kg |







Kuum tags: pöörlev mullafrees lahtise pinnase põllul, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


