Minim ader koos kogu käigukastiga
Rakendus:
Taotlege ümmarguse adra, umbrohutõrje, riisipõllu, kuiva põllu, viljapuuaia, kasvuhoone, lasteaeda
Sobiv võimsus:
170 bensiinimootor
Eelis:
1. Vastupidav, kui kogu käik liigub käigukastis
2. Painduvaid hoidikuid saab reguleerida 360°, üles ja alla

| Üksus | Parameeter |
| Mudel | LS-200B |
| Struktuur | Esiküljel paigaldatud |
| Mootori mudel | 170F bensiinimootor |
| Hinnatud jõud | 4,1 kW |
| Mõõtmed (P*L*K) | 1450 * 600 * 650 mm |
| Kaal | 74 kg |
| Ühenduse mudel | Kolmnurkne vöö |
| Ühendusrežiim | Otseühendus |
| Horisontaalne | 180° |
| Juhtraua reguleerimisvahemik vertikaalselt | 120° |
| Pöörlemiskiirus | I käik 101 p/min ; II käik 133r/min |
| Maksimaalne pöörderaadius | 165 mm |
| Kinfe rulli terade arv | 24/32 |
| Pöörleva tera mudel | 165 mm |
| Peamine siduri tüüp | Pingutusseade |
| Töötlemislaius | 700 mm |
| Harimissügavus | ≥100 mm |
| Toimimiskiirus | ≥0.3m/s |
| Tootlikkus | 0.1-0.2h㎡(h.m) |
| Kütusekulu | ≤10kg/h㎡ |
| Ratta suurus | 350-6 |
Kuum tags: minifrees, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


