
| Üksuse | Parameeter |
| Mudel | LS-4200B |
| Struktuur | Esiküljele paigaldatav |
| Dimensioon(L*W*H) | 1600 * 800 * 1000MM |
| Kaal | 142KG |
| Ühenduse mudel | Keti ajam |
| Ühenduse mudel | Pin ühendatud (eemaldatav) |
| Horisontaalne | 360° |
| Juhtraua vertikaalne reguleerimisrange | 45° |
| Peamine siduri tüüp | Pinguti |
| Töö kiirus | 0,72-1,44km/h |
| Tootlikkus | 0.03-0.06hm2(h.m) |
| Kütusekulu | ≤10kg/h㎡ |
| Kraavi laius | ≥50-60cm |
| Vagunemine | 60cm |
| Terade arv | 10-16 |
| Kiirus | 320-500 |
| Maksimaalne pöörderaadius | 200mm |
| Kehtib: ingver, roheline sibul, kartul, tubakas, viinamarjad, suhkruroog ja muud kohad vagunemine | |
| Mootori mudel | 173F #1 õli diiselmootor |
Hot Tags: ls 3300 mini tiller, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas,Tiller,Põllumajanduslik mullaharimise masin,20hp Power Tiller kõndiv traktor,4 Wheel Drive Farm Traktorid,Minitraktor,Diesel Rotary Tiller Cultivator
Kuum tags: aiatööriistad mini kultivaator rototiller, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas


