
Youtube'i kuvamisvideo
Toote parameetrid:
| Mudel | LSW-22HP |
| Mootori tüüp | Ühesilindriline, horisontaalne, 4-taktiline, otsesissepritse |
| Käigukang | 6F+2R |
| Puur*käik (mm) | 115*115 |
| Kogu nihe (L) | 1.194 |
| Nimivõimsus (kw) | 14.7 |
| Maksimaalne väljund (kw/rpm) | 16.17 |
| Nimikiirus (r/min) | 2200 |
| Jahutussüsteemi tarbimine | Aurustumine/kondensatsioon |
| Määrimismeetod | Survepritsmete pihusti |
| Käivitusmeetod | Käsikäivitus/elektrikäivitus |
| Rehv | 600-12 |
| Mootori netomass (kg) | 180 |
| Šassii tüüp | Veojõu&võimendi;Sõit |
| Hinnatud veojõud | 2400N |
| Minimaalne maapinna kaugus | 185 mm |
| Siduri tüüp | Konstantse ühendusega topelthõõrdeketas |
| Turvis | 580-800 mm |
| Šassii konstruktsiooni kaal | 160 kg |
Kuum tags: 22 hj kõndiv traktor, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


