
| Üksuse | Parameeter |
| Kraavi laius | 13-70cm |
| Viljeluskaugus | 20-100cm |
| Serva laius | Reguleeritav |
| Pöörleva mullaharimise laius | 60-120cm |
| Võimsuse tüüp | Bensiin 4 taktiline |
| Käivitusmeetod | Bensiini käsitsi tagasilöögi käivitamine |
| ülekandemeetod | Hammastatud |
| Netokaal | 80kg |
| Brutomass | 120kg |
| Tööriistad | Pöörlev raudratas, kraavija raudratas, sügav pöörlev tera,5 tera kraavija,4 tera kraavija |
Kuum tags: kvaliteetne professionaalne mini rotary tiller, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, tsitaat, valmistatud Hiinas


