
| Üksus | Parameeter |
| Kaeviku laius | 13-70 cm |
| Kasvatuskaugus | 20-100 cm |
| Risti laius | reguleeritav |
| Rotary mullaharimise laius | 60-120 cm |
| Võimsuse tüüp | 4 taktiline bensiin |
| Käivitusmeetod | Bensiini käsitsi tagasilöögi käivitamine |
| ülekande meetod | Hammastega |
| neto kaal | 80 kg |
| Brutokaal | 120 kg |
| Tööriistad | Pöörlev raudratas, kraavirauda ratas, sügav pöörlev tera, 5 teraga kraavikraav, 4 teraga kraav |
Kuum tags: Viljapuuaia harimisseadmed parima hinnaga bensiini minifrees, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


