| Mudel | LS-200B |
| Mootori mudel | G170F/G173F/G177F/D173F/D178F/D180 |
| Nimivõimsus | {}HP |
| Mõõtmed | 1450 * 600 * 650 mm |
| Kaal | {}kg |
| Edasikandumine | Vöö |
| EI. teradest | 24/32 |
| Peamine siduri mudel | Pingutusseade |
| Töölaius | 700 mm (harimine) |
| Töösügavus | Suurem või võrdne 100 mm (harimine) |
| Töökiirus | Suurem või võrdne 0,3 m/s |
| Tootlikkus | 0.1-0.2hm(hm) |
| Kütusekulu | Vähem või võrdne 10 kg/h ㎡ |
| Ratta suurus | 350-6/400-8/500-10 |










Kuum tags: LSM{0}}B(3) mootorfreeskultivaatorid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


