
| Üksus | Parameeter |
| Mudel | 3TG-4QSA |
| Struktuur | Esiküljel paigaldatud |
| Mõõtmed (P*L*K) | 1600 * 800 * 1000 mm |
| Kaal | 142 kg |
| Ühenduse mudel | Kettülekanne |
| Ühenduse mudel | Pin ühendatud (lahtivõetav) |
| Horisontaalne | 360 kraadi |
| Juhtraua reguleerimisvahemik vertikaalselt | 45 kraadi |
| Peamine siduri tüüp | Pingutusseade |
| Toimimiskiirus | 0.72-1.44 km/h |
| Tootlikkus | 0.03-0.06 hm2(h.m) |
| Kütusekulu | Vähem või võrdne 10 kg/h㎡ |
| Kraavimise laius | Suurem kui 50-60cm või sellega võrdne |
| Vagutamine | 60 cm |
| Terade arv | 10-16 |
| Kiirus | 320-500 |
| Maksimaalne pöörderaadius | 200 mm |
| Kehtib: ingveri, rohelise sibula, kartuli, tubaka, viinamarjade, suhkruroo ja muude vagude kohta | |
Minitiisli jõuallikaks on väike diiselmootor või bensiinimootor ning sellel on kerge kaal, väiksus ja lihtne struktuur. Mikroharimismasinaid kasutatakse laialdaselt tasandikel, mägedes, künklikel põuaaladel, riisipõldudel, viljapuuaedades jne. Varustatud vastavate seadmetega rotatsioonharimiseks, umbrohutõrjeks ja muudeks toiminguteks, saab mikroharimismasinat põllul vabalt kasutada, mis on mugav kasutajad saavad kasutada ja ladustada, välistades probleemi, et suured põllumajandusmasinad ei pääse mägistele põldudele, ning see asendab enamiku põllumeeste karjakasvatust.ini kõndides t















Kuum tags: LS 3300 diiselmootoriga tiislihaagis, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


