
Nisu- ja riisikombain
Seda masinat kasutatakse peamiselt riisi, nisu, lutserni, tatra, rapsi koristamiseks, taimede kõrgus 0,3–1,5 meetri kõrguselt saagist, saagikoristuse laius 0,8–1 meetrit.
Jõuülekandeseade võtab kasutusele keti, mis ühendatakse saagikoristuse ajal 170 bensiinimootori esivedrustusega. Selle eelised on kompaktne struktuur, kerge ja paindlik, usaldusväärne kasutus, lihtne töö, tugev toimivus ja mugav hooldus.
Youtube'i kuvamisvideo
Masina parameetrid:
| Nimi | Riisi- ja nisukombain |
| Mudel | LS-210B-170 |
| Sobiv jõud | 170F bensiin |
| Käik | 6-käiguline mikrotiller |
| Töölaius | 800 mm |
| Töötavate ridade arv | 2 rida |
| Rehv | 400-8 |
| Kaal | 135 kg |
| Suurus | 1700 * 810 * 1180 mm |
Kuum tags: 170 bensiinimootoriga farmi minifrees mini väike mootorfrees, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


