| Üksus | Parameeter |
| Mootori tüüp | Bensiin. Õhkjahutusega ühesilindriline,4-taktiline. OHV |
| Mootori mudel | 168F /170F |
| Bensiinimootori võimsus | 6,5 hj / 7,5 hj |
| Voolukiirus: minimaalselt 38L/min, rõhk | 30-40 riba |
| Paagi maht | 100L-300L Torud:50m |
| Pihustusvahemik (udu olek) | 8-10m |
| Pihustusvahemik (vedel olek) | 10-12m |
| Mõõtmed | 1090X600X830mm |
Han
Bensiinipihusti omadused:
1. Suur võimsus, madal kütusekulu, tugev rõhk, ühtlane pihustamine, kõrge/pika ulatusega;
2. Seda saab kasutada mitu inimest korraga, säästes ravimeid, tugevat haardumist ja vähendades kulusid;
3. Lihtne kasutamine, mugav kasutamine ja hooldus.
4. Voolikurulliga varustatud tööulatus on suurem ja efektiivsus suurem.
5. See võib teostada pihustatud pestitsiidide kasutamist, alalisvoolu puhastamist ja veejoaga pihustamist, mis sobib eriti hästi välitöödeks.
6 toodet kasutavad võimsa võimsuse, väikese kütusekulu, hea vastupidavuse, suurepärase kvaliteediga ja madala hinnaga mootoreid ning valatud terasest käigukasti.
See toode on varustatud ravimikarbis oleva joaga segamissüsteemiga ravimivedeliku jõuliseks segamiseks. Seetõttu on vedela ravimi kontsentratsioon ravimikarbis algusest lõpuni ühtlane.
Elastne tagasitõmbemehhanism ja kaitsevarras pihustushoova otsas võivad düüsi tõhusalt kahjustuste eest kaitsta.
Sellel tootel on automaatne vee lisamise funktsioon, mis suudab ravimikarbi täita 3 minutiga, mis vähendab oluliselt abitööaega ja parandab töö efektiivsust.
Sellel tootel on suur voolukiirus, stabiilne rõhk, pihustusosade ühtlane pihustamine ja usaldusväärne tilkumisvastane toime.
Otsik on valmistatud alumiiniumisulamist ja ravimikarp on valmistatud polüetüleenist, mis on tugev ja vastupidav erinevate pestitsiidide korrosioonile.






Kuum tags: käsitsi surupihustus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, hulgimüük, hinnapakkumine, valmistatud Hiinas


